See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Post dienstverlening
Beschreibung: De gemeente Utrecht (hierna: de gemeente) is voornemens vier overeenkomsten te sluiten met betrekking tot het verzenden en ontvangen van poststukken. De gemeente is voornemens om per perceel aan één inschrijver de opdracht te gunnen. Een inschrijver kan dus meerdere percelen gegund krijgen. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van € 7.000.000. De exacte waarde van de opdracht is door de opdrachtgever moeilijk te bepalen omdat de opdrachtgever een slecht zicht heeft over de mogelijk groei of krimp van het aantal te verzenden poststukken. Om dit op te vangen wordt de opdrachtwaarde verhoogt met 30% en komt voor de looptijd van de overeenkomst op € 9.100.000.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een Openbare Europese aanbesteding. BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Geadresseerde post
Beschreibung: - Spoedpost: post die binnen 24 uur bezorgt moet worden; - Post zonder spoedkarakter: post die binnen 48/72 uur dient te worden bezorgd; - Post naar het buitenland: post die binnen 96 uur dient te worden bezorgd. Ca. 1.000.000 per jaar. Zie specificatie in de Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Contractduur 4 jaar met de optie tot 2 keer één jaar verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Verkiezingspost
Beschreibung: - Stempassen dienen binnen 48 uur bezorgd te worden; - Kandidaat lijsten; dienen binnen 48 uur geadresseerd bezorgd te worden. ca. 300.000 stuks per verkiezing. Zie de specificatie in de Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Ongeadresseerde post
Beschreibung: - Calamiteiten-post: post ie op afspraak van de gemeente binnen 1-9 uur dient te worden bezorgd. - Spoedpost: post die binnen 24 uur dient te worden bezorgd; - Post zonder spoedkarakter: post dient binnen 96 uur te worden bezorgd. ca. 800.000 stuks per jaar. Zie de specificatie in de Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Aangetekend en pakketten
Beschreibung: - Pakketten: deze pakketten dienen binnen 96 uur te worden bezorgd; - Aangetekende brieven: deze dienen binnen 24 uur te worden bezorgd. Per jaar ca. 1000 pakketten en 5.000 aangetekende stukken. Zie de specificatie in de Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 4