See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu audiowizualnego oraz sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu oraz oprogramowania, obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – transport, wniesienie, montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część I – Sprzęt audiowizualny Część II – Oprogramowanie biurowe Część III – Sprzęt komputerowy wraz z akcesoriami Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. 1.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, jakościowe oraz ilościowe, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa. Oferowane oprogramowanie musi pochodzić z legalnego źródła dystrybucji, być objęte odpowiednią licencją uprawniającą Zamawiającego do korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w tym w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 122038-2026
Interne Kennung: SSM.DZP.200.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Sprzęt audiowizualny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu oraz oprogramowania, obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – transport, wniesienie, montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część I – Sprzęt audiowizualny 1.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, jakościowe oraz ilościowe, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa. Oferowane oprogramowanie musi pochodzić z legalnego źródła dystrybucji, być objęte odpowiednią licencją uprawniającą Zamawiającego do korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w tym w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia.amówienia.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Oprogramowanie biurowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu oraz oprogramowania, obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – transport, wniesienie, montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część II – Oprogramowanie biurowe 1.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, jakościowe oraz ilościowe, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa. Oferowane oprogramowanie musi pochodzić z legalnego źródła dystrybucji, być objęte odpowiednią licencją uprawniającą Zamawiającego do korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w tym w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Sprzęt komputerowy wraz z akcesoriami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu oraz oprogramowania, obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – transport, wniesienie, montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część III – Sprzęt komputerowy wraz z akcesoriami 1.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, jakościowe oraz ilościowe, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa. Oferowane oprogramowanie musi pochodzić z legalnego źródła dystrybucji, być objęte odpowiednią licencją uprawniającą Zamawiającego do korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w tym w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia.
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör