667435-2025 - Ergebnis
Polen – Möbel – Dostawa sprzętu kwaterunkowego – dostawa krzeseł i foteli biurowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu kwaterunkowego – dostawa krzeseł i foteli biurowych.
BeschreibungSzczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w: Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym - załącznik nr 2 i Ogólnych wymaganiach w zakresie sprzętu kwaterunkowego - załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung353913-2025
Interne Kennung6/VI/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż nastąpiła potrzeba zwiększenia ilości dostarczanego przedmiotu zamówienia zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp i zakupi dodatkowo towar zgodny z przedmiotem zamówienia. 2. Szczegółowy wykaz produktów objętych opcją podano w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 3. Warunkiem uruchomienia opcji jest wola zamawiającego. 4. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania tylko z jego części, wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. W umowie zawieranej w wyniku postępowania zostanie wpisane łączne wynagrodzenie wykonawcy w wysokości obejmującej zamówienie podstawowe i taka część zamówienia objętego opcją, na którą zamawiający będzie posiadał środki finansowe w dniu podpisania umowy. Pozostała część asortymentu pozostanie określona w pisemnym zgłoszeniu przesłanym do wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach opcji. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego opcją musi być identyczna. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym nastąpi na podstawie cen wskazanych w ofercie przez wykonawcę. Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego.