66745-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schotter und Kleinschlag – Dodávka drceného kameniva na vysprávky vozovek pro období 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka drceného kameniva na vysprávky vozovek pro období 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je prodej drceného kameniva na vysprávky vozovek frakce 2/4 (příp. 2/5) v předpokládaném množství 3 700 t a frakce 4/8 v předpokládaném množství 9 900 t, tedy v celkovém předpokládaném množství 13 600 t za celé období, bez dopravy do místa plnění. Odběr materiálu bude prováděn průběžně, dle okamžité potřeby, vlastními přepravními prostředky kupujícího.
Interne KennungSSOKs-CE 1786/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást VZ č.1 - křižovatka silnic II/437 a II/441
BeschreibungPředpokládané množství odběru kameniva frakce 2/4 (příp. 2/5) 2 500 t a kameniva frakce 4/8 7 500 t.
Interne KennungSSOKs-CE 1786/2026-1
LosLOT-0009
TitelČást VZ č.3 - křižovatka silnic I/11 a II/446
BeschreibungPředpokládané množství odběru kameniva frakce 2/4 (příp. 2/5) 300 t a kameniva frakce 4/8 1 500 t.
Interne KennungSSOKs-CE 1786/2026-3
LosLOT-0008
TitelČást VZ č.2 - křižovatka silnic II/366 a II/449
BeschreibungPředpokládané množství odběru kameniva frakce 2/4 (příp. 2/5) 900 t a kameniva frakce 4/8 900 t.
Interne KennungSSOKs-CE 1786/2026-2