See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Binnenlandse en buitenlandse Dienstreizen (EA)
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met een (1) opdrachtnemer die de afhandeling van de binnenlandse en buitenlandse dienstreizen voor zijn rekening neemt.
Interne Kennung: U2024-9631
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0000