See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup sprzętu w ramach realizacji zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: pakiet nr 1 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej pakiet nr 2 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej pakiet nr 3 – Aparat do masażu uciskowego pakiet nr 4 – Aparat do drenażu limfatycznego pakiet nr 5 – Skupiona fala uderzeniowa pakiet nr 6 - Aparat do krioterapii miejscowej pakiet nr 7 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego pakiet nr 8 - Szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych pakiet nr 9 - Bieżnia do nauki chodu pakiet nr 10 - Bieżnia do nauki chodu pakiet nr 11 - Aparat do masażu uciskowego pakiet nr 12 - Aparat do głębokiej oscylacji pakiet nr 13 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego pakiet nr 14 - Platforma wibracyjna 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie. Oferowane urządzenia muszą posiadać deklarację CE. 4. Urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w jednostkach służy zdrowia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa(deklaracja zgodności na całe urządzenie, oznakowanie CE, zgłoszenie lub wpis wyrobu medycznego do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych). 5. Przedmiot zamówienia ma być kompletny, gotowy do użycia po rozpakowaniu, zainstalowaniu, uruchomieniu bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Przedmiot zamówienia powinien być wyprodukowany w 2025r. 6. Oferowany przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, nie będący przedmiotem badań naukowych, prac rozwojowych, usług badawczych, nie będący przedmiotem podemonstracyjnym i rekondycjonowanym, wcześniej nie wykorzystywany w jakimkolwiek celu przez inny podmiot, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia niezbędnych szkoleń personelu Zamawiającego w zakresie użytkowania oferowanego sprzętu w siedzibie Zamawiającego. 9. Wykonawca udzieli rękojmi za wady i gwarancji jakości na przedmiot zamówienia na okres min. 24 miesięcy (termin gwarancji stanowi kryterium oceny ofert). 10. Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Zakup sprzętu w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025r.”. 11. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane. 12. Zamawiający wymaga osobnego fakturowania dla każdej pozycji (nazwa na fakturze taka sama jak nazewnictwo w pakietach).
Vorherige Bekanntmachung: 785238-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej
Beschreibung: pakiet nr 1 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej
Interne Kennung: pakiet nr 1 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej
Beschreibung: pakiet nr 2 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej
Interne Kennung: pakiet nr 2 – Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3 – Aparat do masażu uciskowego
Beschreibung: pakiet nr 3 – Aparat do masażu uciskowego
Interne Kennung: pakiet nr 3 – Aparat do masażu uciskowego
Los: LOT-0004
Titel: pakiet nr 4 – Aparat do drenażu limfatycznego
Beschreibung: pakiet nr 4 – Aparat do drenażu limfatycznego
Interne Kennung: pakiet nr 4 – Aparat do drenażu limfatycznego
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5 – Skupiona fala uderzeniowa
Beschreibung: pakiet nr 5 – Skupiona fala uderzeniowa
Interne Kennung: pakiet nr 5 – Skupiona fala uderzeniowa
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 6 - Aparat do krioterapii miejscowej
Beschreibung: pakiet nr 6 - Aparat do krioterapii miejscowej
Interne Kennung: pakiet nr 6 - Aparat do krioterapii miejscowej
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 7 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Beschreibung: pakiet nr 7 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Interne Kennung: pakiet nr 7 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 8 - Szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: pakiet nr 8 - Szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych
Interne Kennung: pakiet nr 8 - Szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 9 - Bieżnia do nauki chodu
Beschreibung: pakiet nr 9 - Bieżnia do nauki chodu
Interne Kennung: pakiet nr 9 - Bieżnia do nauki chodu
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 10 - Bieżnia do nauki chodu
Beschreibung: pakiet nr 10 - Bieżnia do nauki chodu
Interne Kennung: pakiet nr 10 - Bieżnia do nauki chodu
Los: LOT-0011
Titel: pakiet nr 11 - Aparat do masażu uciskowego
Beschreibung: pakiet nr 11 - Aparat do masażu uciskowego
Interne Kennung: pakiet nr 11 - Aparat do masażu uciskowego
Los: LOT-0012
Titel: pakiet nr 12 - Aparat do głębokiej oscylacji
Beschreibung: pakiet nr 12 - Aparat do głębokiej oscylacji
Interne Kennung: pakiet nr 12 - Aparat do głębokiej oscylacji
Los: LOT-0013
Titel: pakiet nr 13 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Beschreibung: pakiet nr 13 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Interne Kennung: pakiet nr 13 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Los: LOT-0014
Titel: pakiet nr 14 - Platforma wibracyjna
Beschreibung: pakiet nr 14 - Platforma wibracyjna
Interne Kennung: pakiet nr 14 - Platforma wibracyjna