667533-2026 - Wettbewerb
Belgien – Softwarepaket und Informationssysteme – Leveren en implementeren van software voor dienst thuiszorg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en implementeren van software voor dienst thuiszorg
Beschreibung: Om de werking van de thuiszorg van Zorgpunt Waasland (ZPW) te optimaliseren wordt een overheidsopdracht uitgeschreven voor de aanschaf en implementatie van software die de processen voor onze thuiszorgdiensten beter moet stroomlijnen. De thuiszorgdiensten zijn: gezinszorg en poetsdienst aan huis, karweidienst, dagverzorging, kortverblijf en woonzorg: groepen van assistentiewoningen, ouderenwoningen en woonzorgcentra. De focus ligt in eerste instantie op de processen binnen de thuiszorg, maar is optioneel en op termijn maar idealiter uitbreidbaar naar de woonzorg. ZPW werkt op dit moment reeds volgens uniforme processen, maar de software is verouderd, niet efficiënt en te afhankelijk van menselijke acties. Om zo maximaal mogelijk te optimaliseren wenst de organisatie een gebruiksvriendelijker softwarepakket aan te schaffen. De nieuwe software moet intuïtief zijn en makkelijk beheerbaar, moet beschikken over een aantal inhoudelijke vereisten en over minimale koppelingen zodat dubbele registratie zoveel mogelijk vermeden kan worden. Een overkoepelend zorgdossier met dienstspecifieke registratiemogelijkheden voor intake, dossieropbouw, dossieropvolging en contractbeheer zijn cruciaal van bij aanvang van de implementatie. Zo ook een gebruiksvriendelijke planningstool met medewerkersapp, een koppeling met tijdsregistratie, met Vesta, met Pluxee en BelRAI en een conversie van de huidige (zowel actieve als passieve) zorgdossiers. Idealiter volgt hierop tevens een overkoepelend wachtlijstbeheer op basis van een doorgedreven puntensysteem, een geïntegreerde functionaliteit ‘jobtracker’ en een koppeling met Power BI. Karwei? Ten slotte wordt een koppeling met VSB een noodzaak. De software moet webbased zijn, bij de leverancier gehost worden en voorziet in een flexibel licentiebeheer. Het gebruikersbeheer kan gekoppeld worden aan onze Microsoft Azure AD tenant via Identify federation. De software moet zowel binnen als buiten het netwerk van ZPW te benaderen zijn en vlot te bedienen op verschillende soorten toestellen (desktop-pc, laptop, tablet, smartphone…) en met de verschillende courante besturingssystemen op de markt. Uitgebreide technische details zullen beschikbaar zijn in de technische bepalingen van het bestek. ZPW wenst een reeds beschikbare software aan te kopen die over verschillende modules beschikt en waar een zekere vorm van flexibiliteit aanwezig is, maar waarbij maatwerk en bijkomende kosten voor dat maatwerk vermeden worden. De software zal aangekocht worden volgens het SAAS-principe (Software As A Service) en dient compatibel te zijn met Windows Server 20149 en moet Citrix ready zijn. Daarnaast is ook een koppeling met Azure Active Directory nodig.
Interne Kennung: PPP0O4-5408/6128/(SL 5408)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: (SL 5408)_1