667544-2026 - Wettbewerb
Belgien – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING VAN NIEUWE AUTO-ONDERDELEN VOOR LICHTE VOERTUIGEN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING VAN NIEUWE AUTO-ONDERDELEN VOOR LICHTE VOERTUIGEN
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de gespreide levering en leverantie van nieuwe auto-onderdelen alsook de herstelling. De opdracht heeft een looptijd van twee jaar, vanaf de datum van kennisgeving. Deze opdracht zal één keer worden verlengd voor een periode van twee jaar, behoudens opzegging door één van de partijen betekend via aangetekend schrijven neergelegd bij de post ten minste zes maanden voor het einde van de looptijd van 2 jaar. De opdracht bestaat uit 6 percelen die afzonderlijk kunnen worden gegund. • Perceel 1: Originele onderdelen en herstelling voor chassis Renault • Perceel 2: Originele onderdelen en herstelling voor chassis Ford • Perceel3: Originele onderdelen en herstelling voor chassis Smart • Perceel 4: Originele onderdelen en herstelling voor chassis Volkswagen • Perceel 5: Gelijkwaardige onderdelen (merkloos) voor chassis Renault, Ford, Smart en Volkswagen • Perceel 6: Onderhoud en herstelling voor chassis Peugeot
Interne Kennung: BP 25/2615
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BP 25/2615 - 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BP 25/2615 - 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BP 25/2615 - 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: BP 25/2615 - 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: BP 25/2615 - 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BP 25/2615 - 6
Interne Kennung: 6