2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor advies en begeleiding bij kwaliteitsvol, energiezuinig en klimaatrobuust wonen en renoveren
Beschreibung: De uit te voeren diensten betreffen: het op afroep verstrekken van advies en begeleiding bij kwaliteitsvol, energiezuinig en klimaatrobuust wonen en renoveren aan uiteenlopende doelgroepen in Gent zoals particulieren ((kwetsbare/anderstalige) eigenaar-(niet-)bewoners en huurders) en kleine ondernemingen, verenigingen of niet-commerciële rechtspersonen met een gebouw(eenheid) gelijkaardig aan een woning - algemeen in dit bestek ‘de klant’ genoemd. Advies en begeleiding kan voor de thema’s m.b.t. veiligheid, gebouwschil, technieken en klimaatadaptieve maatregelen.
Interne Kennung: REGent 2025/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: REGent 2025/01 - 1
Interne Kennung: 1