667568-2025 - Ergebnis
Polen – Küchenmöbel – Zakup wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim. Przedsięwzięcie objęte wsparciem z planu rozwojowego dotyczące realizacji przedsięwzięcia w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVes). Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie „CUKIERNICTWO” w Powiecie Wieluńskim: zakup wyposażenia pracowni technologicznej - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 4, zakup wyposażenia kuchni - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 5, zakup wyposażenia zmywalni naczyń stołowych - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 6, zakup wyposażenia przygotowalni - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 7.
Vorherige Bekanntmachung614077-2024
Interne KennungIR.272.02.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy