667635-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – WOZ dienstverlening Samenwerking belastingen Walcheren en Schouwen-Duiveland
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOZ dienstverlening Samenwerking belastingen Walcheren en Schouwen-Duiveland
Beschreibung: De gewenste situatie is een goede uitvoering van de Wet WOZ met betrekking tot de onroerende zaken in het verzorgingsgebied die niet of niet in hoofdzaak tot woning dienen. Het betreffen circa 10.000 onroerende zaken. Een substantieel deel van de opdracht betreft de waardering van incourante objecten, waaronder complexe incourante objecten. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
667635-2026 - Competition
Netherlands – Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security – WOZ dienstverlening Samenwerking belastingen Walcheren en Schouwen-Duiveland
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsopties