66766-2026 - Wettbewerb
Polen – Waschmittel – Dostawa środków piorących, pomocniczych i dezynfekcyjnych do prania wodnego bielizny szpitalnej, bielizny operacyjnej, odzieży ochronnej i innego asortymentu szpitala przeznaczonego do prania i dezynfekcji oraz środka do dezynfekcji wózków transportowych w komorze dezynfekcyjnej. Dzierżawa systemu dozującego środki piorące i dezynfekcyjne.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków piorących, pomocniczych i dezynfekcyjnych do prania wodnego bielizny szpitalnej, bielizny operacyjnej, odzieży ochronnej i innego asortymentu szpitala przeznaczonego do prania i dezynfekcji oraz środka do dezynfekcji wózków transportowych w komorze dezynfekcyjnej. Dzierżawa systemu dozującego środki piorące i dezynfekcyjne.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków piorących, pomocniczych i dezynfekcyjnych do prania wodnego bielizny szpitalnej, bielizny operacyjnej, odzieży ochronnej i innego asortymentu szpitala przeznaczonego do prania i dezynfekcji oraz środka do dezynfekcji wózków transportowych w komorze dezynfekcyjnej oraz dzierżawa systemu dozującego środki piorące i dezynfekcyjne. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne KennungP/642/2025/SMat/WIM - 155/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39831000 Waschmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001