667664-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Beratung im Tief- und Hochbau – EU-udbud vedr. teknisk rådgivning indenfor spildevand - VCS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud vedr. teknisk rådgivning indenfor spildevand - VCS
Beschreibung: Tilbudsgiver skal kunne tilbyde rådgivningsydelser inden for: • Sædvanlig rådgivning: Når der udføres sædvanlig rådgivning i henhold til en rådgivningsaftale • Ressourcepersoner: Når en rådgiver udfører arbejde for Ordregiver over en given periode og derfor typisk har mødepligt hos Ordregiver
Interne Kennung: 805696
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 90492000 Beratung in der Abwasserbehandlung, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000