See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROWADZENIE PROCESU INWESTYCYJNEGO W SEKTORZE WODNO –KANALIZACYJNYM w Łodzi w latach 2026-2029
Beschreibung: Usługi polegające na prowadzeniu procesu inwestycyjnego w sektorze wodociągowo–kanalizacyjnym, w szczególności polegające na: 1) przygotowaniu inwestycji, 2) pozyskiwaniu gruntu pod inwestycje, 3) pozyskaniu dokumentacji projektowej i nadzór nad realizacją inwestycji, w tym: a) opracowanie dokumentacji projektowej w ramach usługi, b) nadzór nad opracowaniem dokumentacji projektowej, c) nadzór nad realizacją inwestycji, 4) identyfikacja przestrzenna infrastruktury wod.-.-kan. w Systemie Zarządzania Infrastrukturą (SZI), 5) udostępnienie Identyfikacji przestrzennej inwestycji drogowych realizowanych przez Miasto, 6) przygotowanie dokumentacji do pozyskania zewnętrznego finansowania inwestycji/rozliczenie i monitoring, 7) przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia, 8) przygotowanie koncepcji obszarowych rozbudowy sieci wod.-kan.
Vorherige Bekanntmachung: 805439-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PROWADZENIE PROCESU INWESTYCJNEGO W SEKTORZE WODNO –KANALIZACYJNYM w Łodzi w latach 2026-2029