667750-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – 25_2026 Dostawa aparatury medycznej i sprzętu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25_2026 Dostawa aparatury medycznej i sprzętu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej i sprzętu, zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym oraz z wymaganymi minimalnymi parametrami techniczno-użytkowymi, zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia. 2. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o parametrach wymaganych i innych wymogach zostały określone odpowiednio w Załącznikach nr 2 i 2A do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat do znieczulania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej i sprzętu, zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym oraz z wymaganymi minimalnymi parametrami techniczno-użytkowymi, zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia. 2. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o parametrach wymaganych i innych wymogach zostały określone odpowiednio w Załącznikach nr 2 i 2A do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Diatermia chirurgiczna
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do wysokospecjalistycznej diagnostyki neurologicznej
667750-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aparat do znieczulania
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Diatermia chirurgiczna
Lot: LOT-0003