2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění služeb autopůjčovny – kategorie vozidel M1 a N1 s elektropohonem
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu 48 měsíců pro zajištění služeb autopůjčovny pro vozidla M1 a N1 s elektrickým pohonem dle aktuálních potřeb Zadavatele.
Interne Kennung: SP_19_2025_ONŘ_RD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 34144900 Elektrofahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku dle § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ. Podrobně uvedeny v rámci zadávacích podmínek, resp. v závazném návrhu rámcové dohody.