See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, albumin, środków kontrastowych do badań TK, płynów infuzyjnych, płynu do anestezji wziewnej, preparatów i sprzętu do żywienia drogą przewodu pokarmowego oraz mleka i preparatów odżywczych dla dzieci na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową stanowią Załączniki od nr 2.1-2.29 do SWZ - formularze asortymentowo-cenowe, zamieszczone na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Zamówienie zostało podzielone na następujące części/pakiety zamówienia: Pakiet nr 1 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2.1 do SWZ Pakiet nr 2 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.2 do SWZ; Pakiet nr 3 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2.3 do SWZ; Pakiet nr 4 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2.4 do SWZ; Pakiet nr 5 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.5 do SWZ; Pakiet nr 6 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.6 do SWZ; Pakiet nr 7 - Dostawa Albumin – wg załącznika nr 2.7 do SWZ; Pakiet nr 8 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.8 do SWZ; Pakiet nr 9 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.9 do SWZ; Pakiet nr 10 - Dostawa środków kontrastowych do badań TK – wg załącznika nr 2.10 do SWZ; Pakiet nr 11 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.11 do SWZ; Pakiet nr 12- Dostawa leków – wg załącznika nr 2.12 do SWZ; Pakiet nr 13 - Dostawa preparatów i sprzętu do żywienia drogą przewodu pokarmowego – wg załącznika nr 2.13 do SWZ; Pakiet nr 14 - Dostawa preparatów do żywienia drogą przewodu pokarmowego – wg załącznika nr 2.14 do SWZ; Pakiet nr 15 - Dostawa płynów do żywienia, roztworów koloidowych i leków anestetycznych – wg załącznika nr 2.15 do SWZ; Pakiet nr 16 - Dostawa płynów infuzyjnych – opakowanie stojące z dwoma zabezpieczonymi portami – wg załącznika nr 2.16 do SWZ; Pakiet nr 17 - Dostawa płynu do anestezji wziewnej – wg załącznika nr 2.17 do SWZ; Pakiet nr 18 – Dostawa sterylnej wody do nawilżania tlenu – wg załącznika nr 2.18 do SWZ; Pakiet nr 19 – Dostawa zbuforowanej Formaliny 10% - wg załącznika nr 2.19 do SWZ; Pakiet nr 20 – Dostawa mleka i preparatów odżywczych dla dzieci - wg załącznika nr 2.20 do SWZ; Pakiet nr 21 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.21 do SWZ; Pakiet nr 22 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.22 do SWZ; Pakiet nr 23 – Dostawa zieleni indocyjaninowej – wg załącznika nr 2.23 do SWZ; Pakiet nr 24 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.24 do SWZ; Pakiet nr 25 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.25 do SWZ; Pakiet nr 26 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.26 do SWZ; Pakiet nr 27 – Dostawa produktów żywnościowych specjalnego przeznaczenia medycznego – wg załącznika nr 2.27 do SWZ; Pakiet nr 28 - Dostawa leków - wg załącznika nr 2.28 do SWZ; Pakiet nr 29 - Dostawa płynów infuzyjnych - wg załącznika nr 2.29 do SWZ; Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, lecz nie dopuszcza składania ofert na wybrane pozycje w pakiecie. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 637088-2024
Interne Kennung: PN/6/2024/
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Dostawa leków - wg załącznika nr 2.11 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.11 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Dostawa leków - wg załącznika nr 2.12 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.12 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Dostawa preparatów i sprzętu do żywienia drogą przewodu pokarmowego - wg załącznika nr 2.13 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów i sprzętu do żywienia drogą przewodu pokarmowego na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.13 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Dostawa preparatów do żywienia drogą przewodu pokarmowego - wg załącznika nr 2.14 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów do żywienia drogą przewodu pokarmowego na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.14 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Dostawa płynów do żywienia, roztworów koloidowych i leków anestetycznych - wg załącznika nr 2.15 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów do żywienia, roztworów koloidowych i leków anestetycznych na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.15 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Dostawa płynów infuzyjnych - opakowanie stojące z dwoma zabezpieczonymi portami- wg załącznika nr 2.16 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych - opakowanie stojące z dwoma zabezpieczonymi portami na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.16 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Dostawa płynu do anestezji wziewnej- wg załącznika nr 2.17 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynu do anestezji wziewnej na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.17 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Dostawa sterylnej wody do nawilżania tlenu- wg załącznika nr 2.18 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnej wody do nawilżania tlenu na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.18 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Dostawa zbuforowanej Formaliny 10 %- wg załącznika nr 2.19 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zbuforowanej Formaliny 10 % na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.19 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Dostawa mleka i preparatów odżywczych dla dzieci- wg załącznika nr 2.20 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mleka i preparatów odżywczych dla dzieci na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.20 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 20