2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania w stałej sprawności (ciągłej pracy) urządzeń i oprogramowania działających w ramach systemu ITS w Bielsku-Białej, w okresie od 23.11.2026 r. do 31.01.2029 r
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania w stałej sprawności (ciągłej pracy) urządzeń i oprogramowania działających w ramach systemu ITS w Bielsku-Białej, dostarczonych i uruchomionych w ramach Etapu I, Ia i II budowy systemu (zakończonych odpowiednio w 2018 r., 2020 r. i 2021 r.), zainstalowanych w ciągach komunikacyjnych w granicach administracyjnych Miasta Bielsko-Biała oraz w Centrum Zarządzania Transportem i będących w zarządzaniu Zamawiającego. 1. Zamówienie obejmuje dwa zakresy: A. Utrzymanie w stałej sprawności części programowej, serwerowej oraz backup-u Systemu ITS. W zakres ten wchodzą wszystkie czynności związane z utrzymaniem sprawności Systemu ITS w zakresie poprawnego funkcjonowania urządzeń serwerowych (wraz z zintegrowanymi przełącznikami), macierzy dyskowych, systemu backup, aplikacji systemowych, programów kontrolnych do nadzorowania pracy systemu, obszarowego systemu sterowania ruchem oraz optymalizacji w stopniu umożliwiającym zamawiającemu jego prawidłowe działanie, komponentów transportu zbiorowego, dynamicznej informacji pasażerskiej, dynamicznej informacji dla kierowców, informacji parkingowej, tablic zmiennej treści, monitoringu wizyjnego, infrastruktury transmisji danych oraz innych programów i aplikacji wchodzących w skład Systemu ITS. B. Wymiana, naprawa urządzeń wraz z potrzebnym sprzętem oraz materiałami Wymiana/naprawa urządzeń terenowych oraz urządzeń sieciowych centrum zarządzania będzie każdorazowo realizowana wyłącznie na indywidualne zlecenie Zamawiającego, który określi rodzaj wymiany/naprawy przewidzianej w poszczególnych pozycjach TER - część B. 2. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale III - V Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 26/IZ/39/U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z Działem II Rozdziałem 3 Oddziałem 2 ustawy Pzp; 2. Oferta, oświadczenia i dokumenty pod rygorem nieważności, winny zostać sporządzone i przekazane Zamawiającemu w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym; 3. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB. Komunikacja w postępowaniu – inna niż składanie ofert - odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”) lub poczty elektronicznej. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” lub poczty elektronicznej odbywa się w szczególności składanie wniosków o wyjaśnienie treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej: "SWZ"), przekazywanie wezwań i zawiadomień oraz udzielanie odpowiedzi na przesłane wezwania. Formularze do komunikacji umożliwiają dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy eZamówienia. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy eZamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov. pl w zakładce „Zgłoś problem”;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50334400 Wartung von Kommunikationssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi utrzymania w stałej sprawności (ciągłej pracy) urządzeń i oprogramowania działających w ramach systemu ITS w Bielsku-Białej, w okresie od 23.11.2026 r do 31.01.2029 r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania w stałej sprawności (ciągłej pracy) urządzeń i oprogramowania działających w ramach systemu ITS w Bielsku-Białej, dostarczonych i uruchomionych w ramach Etapu I, Ia i II budowy systemu (zakończonych odpowiednio w 2018 r., 2020 r. i 2021 r.), zainstalowanych w ciągach komunikacyjnych w granicach administracyjnych Miasta Bielsko-Biała oraz w Centrum Zarządzania Transportem i będących w zarządzaniu Zamawiającego. 1. Zamówienie obejmuje dwa zakresy: A. Utrzymanie w stałej sprawności części programowej, serwerowej oraz backup-u Systemu ITS. W zakres ten wchodzą wszystkie czynności związane z utrzymaniem sprawności Systemu ITS w zakresie poprawnego funkcjonowania urządzeń serwerowych (wraz z zintegrowanymi przełącznikami), macierzy dyskowych, systemu backup, aplikacji systemowych, programów kontrolnych do nadzorowania pracy systemu, obszarowego systemu sterowania ruchem oraz optymalizacji w stopniu umożliwiającym zamawiającemu jego prawidłowe działanie, komponentów transportu zbiorowego, dynamicznej informacji pasażerskiej, dynamicznej informacji dla kierowców, informacji parkingowej, tablic zmiennej treści, monitoringu wizyjnego, infrastruktury transmisji danych oraz innych programów i aplikacji wchodzących w skład Systemu ITS. B. Wymiana, naprawa urządzeń wraz z potrzebnym sprzętem oraz materiałami Wymiana/naprawa urządzeń terenowych oraz urządzeń sieciowych centrum zarządzania będzie każdorazowo realizowana wyłącznie na indywidualne zlecenie Zamawiającego, który określi rodzaj wymiany/naprawy przewidzianej w poszczególnych pozycjach TER - część B. 2. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale III - V Specyfikacji Warunków Zamówienia.