667828-2026 - Ergebnis
Polen – Analysen – Opracowanie dokumentu pn. „Przegląd i aktualizacja planów zarządzania ryzykiem powodziowym od strony morza, w tym morskich wód wewnętrznych, (PZRPM) w III cyklu planistycznym” wraz ze wsparciem.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentu pn. „Przegląd i aktualizacja planów zarządzania ryzykiem powodziowym od strony morza, w tym morskich wód wewnętrznych, (PZRPM) w III cyklu planistycznym” wraz ze wsparciem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: 1. opracowaniu dokumentu pn. „Przegląd i aktualizacja planów zarządzania ryzykiem powodziowym od strony morza, w tym morskich wód wewnętrznych, (PZRPM) w III cyklu planistycznym” – ETAP I; 2. wsparciu Zamawiającego w procesie opiniowania projektów planów zarządzania ryzykiem powodziowym w zakresie PZRPM – ETAP II. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 334535-2026
Interne Kennung: BDG-5.2511.2.2026.IJS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71620000 Analysen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001