See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego ,,Pożyczka dla MŚP” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Świętokrzyskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Pożyczka dla MŚP”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Świętokrzyskiego z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”). Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka dla MŚP” stanowiącej załącznik nr [2] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ. Część III - obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: 1) wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniuInstrumentu Finansowego „Pożyczka dla MŚP” z przeznaczeniem na wsparcie przedsięwzięć realizowanychprzez co najmniej 74 przedsiębiorstw z segmentu MŚP, udzielając im Jednostkowych Pożyczek, O parametrachokreślonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka dla MŚP ” w łącznej wysokości co najmniej 8 000000,00 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonegoInstrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przezWykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 15 % wartości Jednostkowych Pożyczek).Według stanu na dzień połowy Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa. W niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %;
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen