2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY IMPLANTÓW DO OSTEOSYNTEZY I INNYCH MATERIAŁÓW DO ZABIEGÓW ORTOPEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa implantów do osteosyntezy i innych materiałów do zabiegów ortopedycznych w asortymencie i ilościach podanych w Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1A do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: ZP.261.1.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 zgodnie z załącznikiem nr 1 A do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ