2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 8 dysków do modułów HPE D3940 Storage Module wraz z rozbudową środowiska Vmware Cloud Foundation vSAN 8 - część 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje a) dostarczenie 8 szt dysków do modułów HPE D3940 Storage Module do siedziby Zamawiającego oraz rozbudowę środowiska Vmware vSAN Zamawiającego ponad posiadane licencje VMware VCF-vSAN 8 dla dostarczanych dysków o pojemności deklarowanej przez producenta na 6,4 TB, b) zainstalowanie i konfiguracja dysków w infrastrukturze w sprzętowo-systemowej HPE Synergy 12000 w środowisku vSAN c) świadczenie usług gwarancji wykonawcy na dostarczone dyski przez36 mcy d) dostarczeniu subskrypcji i kluczy aktywacji, stanowiących rozszerzenie posiadanego pakietu Vmware VCF-VSAN-8 (licencjonowane per TiB), na okres trzech lat, rozliczanych rocznie, która: e) zapewnia dostęp do technicznej pomocy producenta oraz możliwość pobierania nowych wersji oprogramowania i poprawek, które powstaną w 3-letnim okresie wsparcia producenta, liczonym od momentu aktywacji licencji na koncie Zamawiającego w portalu producenta.
Interne Kennung: CIS-WAZ.271.18.2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51611100 Hardwareinstallation, 51611100 Hardwareinstallation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje a) dostarczenie 8 szt dysków do modułów HPE D3940 Storage Module do siedziby Zamawiającego oraz rozbudowę środowiska Vmware vSAN Zamawiającego ponad posiadane licencje VMware VCF-vSAN 8 dla dostarczanych dysków o pojemności deklarowanej przez producenta na 6,4 TB, b) zainstalowanie i konfiguracja dysków w infrastrukturze w sprzętowo-systemowej HPE Synergy 12000 w środowisku vSAN c) świadczenie usług gwarancjiwykonawcy na dostarczone dyski przez 36 m-cy d) dostarczeniu subskrypcji i kluczy aktywacji, stanowiących rozszerzenie posiadanego pakietu Vmware VCF-VSAN-8 (licencjonowane per TiB), na okres trzech lat, rozliczanych rocznie, która: e) zapewnia dostęp do technicznej pomocy producenta oraz możliwość pobierania nowych wersji oprogramowania i poprawek, które powstaną w 3-letnim okresie wsparcia producenta, liczonym od momentu aktywacji licencji na koncie Zamawiającego w portalu producenta. Opis minimalnych wymagań dla 8 szt dysków półprzewodnikowy SSD o pojemności 6,4TB, SFF , SAS 12 Gb / s, Hot Plug, (DS), SC, TLC, Gen10, 10 PLUS, Dual
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung, 51611100 Hardwareinstallation