2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywne dostawy wyrobów używanych w laparoskopii oraz innych wyrobów medycznych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów wraz z rozładunkiem do siedziby Zamawiającego (Przedmiot zamówienia), określonych co do rodzaju, ilości, postaci zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert, wynikająca z konieczności zapewnienia ciągłości pracy bloku operacyjnego. Z powodu nierozstrzygnięcia się części zadań w poprzednim postępowania obecny stan magazynowy części wyrobów medycznych, niezbędnych do wykonywania zabiegów operacyjnych ulega szybkiemu wyczerpaniu. Brak możliwości ich uzupełnienia w krótkim terminie może skutkować poważnymi zakłóceniami w harmonogramie zabiegów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przyrządy używane na salach operacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: 02