667879-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemwartung – Utrzymanie urządzeń i sieci związanych z tablicami DIP na terenie Miasta Krakowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie urządzeń i sieci związanych z tablicami DIP na terenie Miasta Krakowa
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu urządzeń i sieci związanych z tablicami DIP na terenie Miasta Krakowa: b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) z załącznikami stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, c) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów, i tym podobnych. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, Zamawiający informuje, że ilekroć w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub wskazano normy, aprobaty, specyfikacje techniczne bądź systemy odniesienia, o których mowa w art. 101 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań „równoważnych” pod względem parametrów technicznych, użytkowych oraz eksploatacyjnych, pod warunkiem, że zagwarantują one realizację robót w zgodzie z wydanym pozwoleniem na budowę oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w niniejszej SWZ, a poprzez ich użycie funkcjonalność Przedmiotu Zamówienia zostanie osiągnięta w nie mniejszym stopniu, niż przy użyciu przez Wykonawcę rozwiązań użytych w projekcie. d) Wymagany okres gwarancji: Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Maksymalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy. Oferty zawierające okres gwarancji krótszy niż 24 miesiące, zostaną odrzucone. e) Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. f) Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności w realizacji zamówienia: • Pracownicy niższego szczebla technicznego – organizowanie i realizacja prac w terenie związanych z montażem, • Pracownicy fizyczni – bezpośrednie realizowanie prac montażowych i innych w terenie. Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego.
Interne Kennung: 4/VIII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu urządzeń i sieci związanych z tablicami DIP na terenie Miasta Krakowa: b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) z załącznikami stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, c) Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: 4/VIII/2025