667928-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Chirurgische Implantate – SZM na diagnostické a intervenční výkony „A“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZM na diagnostické a intervenční výkony „A“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami. Součástí plnění VZ je i zajištění dodavatelského skladu v sídle zadavatele.
Interne Kennung25213/2025-ÚVN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0009
TitelVodící katétr 3
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/9
Optionen
Beschreibung der OptionenPro případ, že v průběhu plnění této veřejné zakázky dojde k předčasnému ukončení kupní smlouvy z důvodů stanovených v příslušné smlouvě, je zadavatel oprávněn v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ, uzavřít kupní smlouvu s dalším účastníkem v pořadí, a to za splnění všech podmínek stanovených ve smlouvách, které tvoří Přílohy č. 3.1 až 3.20 zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu rozsahu budoucího smluvně zajištěného závazku v podobě práva odebrat v závislosti na počtu a skladbě pacientů nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství stanovenému kvalifikovaným odhadem a deklarovanému v této zadávací dokumentaci. Výhradu změny rozsahu dodávek pro případ vyššího odběru zboží zadavatel limituje tak, že takový odběr je možný pouze do výše 30 % hodnoty každé části veřejné zakázky. Výše předpokládané hodnoty veřejné zakázky vč. vyhrazené změny závazku je uvedena v zadávací dokumentaci.
LosLOT-0012
TitelExtrakční zařízení
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/12
LosLOT-0018
TitelSheat 4
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/18
LosLOT-0019
TitelSheat 5
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/19
LosLOT-0020
TitelSheat 6
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/20
LosLOT-0016
TitelSheat 2
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/16
LosLOT-0015
TitelSheat 1
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/15
LosLOT-0014
TitelCévní okludér
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/14
LosLOT-0013
TitelFemorální kompresní systém
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/13
LosLOT-0017
TitelSheat 3
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/17
LosLOT-0011
TitelPodpůrný katétr
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/11
LosLOT-0010
TitelVodící katétr 4
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/10
LosLOT-0001
TitelDistální karotická protekce
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/1
LosLOT-0008
TitelVodící katétr 2
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/8
LosLOT-0007
TitelVodící katétr 1
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/7
LosLOT-0006
TitelVysokotlaká hadička k aplikaci kontrastní látky
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/6
LosLOT-0005
TitelAspirační katétr k odsávání trombů 2
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/5
LosLOT-0004
TitelAspirační katétr k odsávání trombů 1
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/4
LosLOT-0003
TitelKarotický stent 2
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/3
LosLOT-0002
TitelKarotický stent 1
Interne Kennung25213/2025-ÚVN/2