667946-2026 - Wettbewerb
Polen – Krankenhausbetten – Zakup łóżek szpitalnych oraz stołu operacyjnego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup łóżek szpitalnych oraz stołu operacyjnego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup łóżek szpitalnych - sztuk 150 oraz stołu operacyjnego - 1 sztuk Zamówienie składa się z 2 części. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 1, nr 2 oraz nr 1A, nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: DZP.341.104.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup łóżek szpitalnych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup stołu operacyjnego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte