2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem czystości jezdni i chodników ulic gminnych i powiatowych oraz terenów gminnych powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich na terenie miasta Brzeg w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem czystości jezdni i chodników ulic gminnych i powiatowych oraz terenów gminnych powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich na terenie miasta Brzeg, a w szczególności: 1) mechaniczne lub ręczne oczyszczania jezdni i parkingów, 2) mechaniczne lub ręczne oczyszczania chodników wraz z połączeniami komunikacyjnymi do jezdni, 3) oczyszczanie pozimowe, 4) opróżnianie i mycie koszy przyulicznych, 5) bieżące utrzymanie porządku na przystankach komunikacji miejskiej, 6) prace interwencyjne, 7) ustawienie od dnia 28 października 2026 r. do dnia 3 listopada 2026 r. kontenera KP-7 przy pętli autobusowej na ul. Starobrzeskiej i jego opróżnienie oraz dodatkowe uprzątnięcie w dniach 02-03 listopada 2026 r. nawierzchni ulicy Starobrzeskiej zajętej pod handel, 8) uprzątnięcie terenu gminnego wskazanego przez Gminę Brzeg po zakończeniu handlu artykułami świątecznymi przed Bożym Narodzeniem, nie później niż do godz. 24:00 w dniu 23 grudnia 2026 r. Szczegółowe zasady oraz technologie letniego i zimowego utrzymania czystości jezdni i chodników dróg gminnych i powiatowych oraz terenów gminnych powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich określa, będący integralną częścią niniejszej umowy, załącznik nr 1- "Zasady oraz technologie letniego i zimowego utrzymania czystości jezdni i chodników dróg gminnych i powiatowych oraz terenów gminnych powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich na terenie miasta Brzeg”.
Interne Kennung: OR-IV.271.2.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem czystości jezdni i chodników ulic gminnych i powiatowych oraz terenów gminnych powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich na terenie miasta Brzeg, a w szczególności: 1) mechaniczne lub ręczne oczyszczania jezdni i parkingów, 2) mechaniczne lub ręczne oczyszczania chodników wraz z połączeniami komunikacyjnymi do jezdni, 3) oczyszczanie pozimowe, 4) opróżnianie i mycie koszy przyulicznych, 5) bieżące utrzymanie porządku na przystankach komunikacji miejskiej, 6) prace interwencyjne, 7) ustawienie od dnia 28 października 2026 r. do dnia 3 listopada 2026 r. kontenera KP-7 przy pętli autobusowej na ul. Starobrzeskiej i jego opróżnienie oraz dodatkowe uprzątnięcie w dniach 02-03 listopada 2026 r. nawierzchni ulicy Starobrzeskiej zajętej pod handel, 8) uprzątnięcie terenu gminnego wskazanego przez Gminę Brzeg po zakończeniu handlu artykułami świątecznymi przed Bożym Narodzeniem, nie później niż do godz. 24:00 w dniu 23 grudnia 2026 r. Szczegółowe zasady oraz technologie letniego i zimowego utrzymania czystości jezdni i chodników dróg gminnych i powiatowych oraz terenów gminnych powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich określa, będący integralną częścią niniejszej umowy, załącznik nr 1- "Zasady oraz technologie letniego i zimowego utrzymania czystości jezdni i chodników dróg gminnych i powiatowych oraz terenów gminnych powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich na terenie miasta Brzeg