2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA PIECZYWA ORAZ WYROBÓW CUKIERNICZYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Miejscami dostarczenia towaru są stołówki wojskowe Zamawiającego usytuowane na terenie jednostek wojskowych rejonu zaopatrywania 18. Wojskowego Oddziału Gospodarczego, w podziale na zadania: a) Zadanie I: • Stołówka GZ Wejherowo w m. Wejherowo - ul. Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, • Stołówka GZ Wejherowo w m. Rozewie - ul. Garnizonowa 1, 84-120 Władysławowo, • Stołówka GZ Gdynia Babie Doły w m. Gdynia - ul. Zielona b/n, 81-197 Gdynia, • Stołówka GZ Gdynia Grabówek w m. Gdynia - ul. M.C. Skłodowskiej 2, 81-231 Gdynia. b) Zadanie II: • Stołówka GZ Siemirowice w m. Siemirowice - Siemirowice, 84-312 Cewice. Częstotliwość dostaw: 6 x w tygodniu do każdego odbiorcy w godzinach od 05.30 do 7.30 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 oraz nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I - Stołówka GZ Wejherowo w m. Wejherowo, Stołówka GZ Wejherowo w m. Rozewie, Stołówka GZ Gdynia Babie Doły w m. Gdynia , Stołówka GZ Gdynia Grabówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Miejscami dostarczenia towaru są stołówki wojskowe Zamawiającego usytuowane na terenie jednostek wojskowych rejonu zaopatrywania 18. Wojskowego Oddziału Gospodarczego, w podziale na zadania: a) Zadanie I: • Stołówka GZ Wejherowo w m. Wejherowo - ul. Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, • Stołówka GZ Wejherowo w m. Rozewie - ul. Garnizonowa 1, 84-120 Władysławowo, • Stołówka GZ Gdynia Babie Doły w m. Gdynia - ul. Zielona b/n, 81-197 Gdynia, • Stołówka GZ Gdynia Grabówek w m. Gdynia - ul. M.C. Skłodowskiej 2, 81-231 Gdynia. Częstotliwość dostaw: 6 x w tygodniu do każdego odbiorcy w godzinach od 05.30 do 7.30 ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 50%. Maksymalne ilości zamówienia w ramach opcji określa rubryka „łączna ilość zamówienia” formularza cenowego. Rubryka „ilość podstawowa” zawiera ilości, które Zamawiający będzie realizował na pewno. Ceny jednostkowe towarów dostarczanych w ramach opcji będą tożsame z cenami realizacji dostawy w ramach zamówienia podstawowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 oraz nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 50%.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II - Stołówka GZ Siemirowice w m. Siemirowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Miejscami dostarczenia towaru są stołówki wojskowe Zamawiającego usytuowane na terenie jednostek wojskowych rejonu zaopatrywania 18. Wojskowego Oddziału Gospodarczego, w podziale na zadania: a) Zadanie II: • Stołówka GZ Siemirowice w m. Siemirowice - Siemirowice, 84-312 Cewice. Częstotliwość dostaw: 6 x w tygodniu do każdego odbiorcy w godzinach od 05.30 do 7.30 ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 50%. Maksymalne ilości zamówienia w ramach opcji określa rubryka „łączna ilość zamówienia” formularza cenowego. Rubryka „ilość podstawowa” zawiera ilości, które Zamawiający będzie realizował na pewno. Ceny jednostkowe towarów dostarczanych w ramach opcji będą tożsame z cenami realizacji dostawy w ramach zamówienia podstawowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 oraz nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.56.2025.