667994-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów do dializy otrzewnowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów do dializy otrzewnowej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów leczniczych stosowanych w dializie otrzewnowej.
Interne Kennung: ZP-26-126UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138 ust.2
Zentrale Elemente des Verfahrens: https://platformazakupowa.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Produkty do dializy otrzewnowej
Beschreibung: Produkty do dializy otrzewnowej
Interne Kennung: Produkty do dializy otrzewnowej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 2500, opcja: 500, zam. z opcją: 3000 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
667994-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów do dializy otrzewnowej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-26-126UN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art.138 ust.2
Main features of the procedure: https://platformazakupowa.pl
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33692800 Dialysis solutions
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Produkty do dializy otrzewnowej
Options: