668005-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej do Muzeum Narodowego we Wrocławiu i jego Oddziałów w okresie 12 miesięcy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do Muzeum Narodowego we Wrocławiu i jego Oddziałów w okresie 12 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do Muzeum Narodowego we Wrocławiu i jego Oddziałów: Panoramy Racławickiej, Muzeum Etnograficznego, Muzeum Sztuki Współczesnej oraz Składnicy Muzealnej w okresie 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określają następujące załączniki do SWZ: 1) załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia (wykaz punktów poboru energii i zużycia) 2) załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy. Szacowane zapotrzebowanie energii elektrycznej do Muzeum Narodowego we Wrocławiu i oddziałach w okresie 12 miesięcy wynosi: 2 184 600 kWh (planowana ilość zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 464855-2026
Interne Kennung: DZP/271/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może skrócić termin podstawowy termin składania ofert (35 dni) na okres nie krótszy niż 15 dni od przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione w tym przypadku ze względu na konieczność zachowania ciągłości dostaw energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego. Termin składania ofert został również wyznaczony proporcjonalne do stopnia złożoności przedmiotu zamówienia i czasu niezbędnego do złożenia oferty, ze względu na to, że składanie ofert odbywa się w formie elektronicznej oraz Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość najpierw dokonania badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, w tym również wezwie wykonawcę do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (brak jest wymogu złożenia oświadczenia JEDZ wraz z ofertą), brak żądania wadium. Główne aspekty procedury: Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu wskazany został w: 1) Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej pod adresem https://mnwr.ezamawiajacy.pl 2) w Oddziale 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 184 600