668007-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Integraal Ontwerpteam Bibliotheek - Hoogeveen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal Ontwerpteam Bibliotheek - Hoogeveen
Beschreibung: De gemeente Hoogeveen wenst een integraal ontwerpteam te selecteren voor de realisatie van het ontwerp, gedefinieerd als: “Het opstellen van een Voorontwerp, Definitief Ontwerp en Technisch Ontwerp (bestek) voor de herontwikkeling en uitbreiding van de Hoofdstraatkerk in Hoogeveen met als doel huisvesting te bieden aan een centrale vestiging van de Bibliotheek en aanverwante functies.” Nader te bepalen
Interne Kennung: Z.655736
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De opdracht
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Nader te bepalen
Interne Kennung: 1