2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul.; Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest dostawa produktów spożywczych w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8 , Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul. Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10 wg ilości i asortymentu określonego w załączniku nr 1A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1A formularz cenowym .Warunki realizacji zamówienia, wymagania dotyczące składania ofert oraz kryteria oceny ofert określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia oraz zasady płatności zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zakres i warunki dopuszczalnych zmian umowy zostały wskazane w Rozdziale XXII SWZ.
Interne Kennung: CZM.ADM.26.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa artykułów spożywczych w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul.: Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10.
Beschreibung: Dostawa produktów spożywczych w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8 , Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul. Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1A formularz cenowy. Realizacja zamówienia odbywać się będzie na podstawie zamówień cząstkowych składanych telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego z minimum jednodniowym wyprzedzeniem przed datą wymaganej dostawy lub w nagłych przypadkach po telefonicznym uzgodnieniu. Podane w załączniku nr 1A ilości stanowią szacunkowe zapotrzebowanie Zamawiający w odniesieniu do zamówienia zastrzega sobie prawo: - rezygnacji z zakupu części produktów wynikającym z braku lub ograniczenia zapotrzebowania; - zamiany ilości zamawianych produktów w ramach wartości i asortymentu określonego w umowie, w przypadku zmiany potrzeb Zamawiającego, - zmiany asortymentu w przypadku wycofania starego i wprowadzenia nowego produktu / produktów, w ramach zaoferowanej grupy asortymentowej o tej samej lub wyższej jakości i parametrach, w cenie nie wyższej niż zaoferowana w ofercie przetargowej. Minimalny gwarantowany zakres realizacji zamówienia wynosi 70% wartości brutto umowy. Wykonawca ma obowiązek dostarczać produkty I klasy, zgodne z zastosowaną normą jakości. Na każde żądanie Zamawiającego Wykonawca jest zobowiązany okazać w stosunku do każdego produktu odpowiedni certyfikat zgodności z zastosowaną normą jakości. Cechy dyskwalifikujące przedmiot zamówienia: obce posmaki, zapachy, oślizgłość, nalot pleśni, barwa szarozielona, obecność szkodników oraz ich pozostałości, brak oznakowania opakowań, ich uszkodzenia mechaniczne, zerwane plomby, zabrudzenia, plamy oraz zawilgocenie powierzchni, brak ciągu chłodniczego, surowiec rozmrożony lub/i wykazujący ślady powtórnego zamrożenia, nieklarowność, bombaże. Dostawa realizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy w odpowiednich opakowaniach (zamknięte, nieuszkodzone), transportem zapewniającym należyte zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi i odpowiednią temperaturę surowca. Opakowania zbiorcze powinny być czyste, bez obcych zapachów, przeznaczone tylko dla jednego asortymentu, elementy powinny być ułożone w opakowaniu w sposób nie powodujący deformacji i zapewniający estetyczny wygląd środka spożywczego. Każde opakowanie musi obligatoryjnie zawierać następujące dane: - nazwę producenta i środka spożywczego; - dane dotyczące składników występujących w środku spożywczym; - datę minimalnej trwałości albo termin przydatności do spożycia; - dane identyfikujące producenta środka spożywczego; - dane identyfikujące kraj, w którym wyprodukowano środek spożywczy; - zawartość netto lub liczbę sztuk środka spożywczego w opakowaniu; - warunki przechowywania, w przypadku, gdy jego jakość zależy od warunków przechowywania; - klasę jakości handlowej. Wymagany okres przydatności do spożycia przedmiotu zamówienia w dniu odbioru, wynosi nie mniej niż połowę okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu. Terminy dostaw: trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki), dostawy w godzinach: od 7.00 do 9.00 Kuchnie ul. Kołłątaja 4 i ul. Jagiellońska 76 , od 6.00 do 7.00 Kuchnia ul. Krzyżanowskiej 8, od 7.00 do 9.30 Kuchnia ul. Żeromskiego 4/6 i od 8.00 do godz.10.00 Kuchnia ul Tarnowskiej 10.