668072-2026 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – Dostawa sprzętu komputerowego do Sądu Najwyższego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do Sądu Najwyższego
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 3 części, a jego przedmiotem jest dostawa sprzętu komputerowego do Sądu Najwyższego. Część Nr 1 - Komputery przenośne, Część Nr 2 - Komputery biurowe, Część Nr 3 - Monitory komputerowe. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera formularz produktowy, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 353879-2026
Interne Kennung: KPP III.2611.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Komputery przenośne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 1 jest dostawa komputerów przenośnych do Sądu Najwyższego. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera formularz produktowy, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 - Komputery przenośne
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 - Komputery biurowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 2 jest dostawa komputerów biurowych do Sądu Najwyższego. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera formularz produktowy, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część Nr 2 - Komputery biurowe
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 – Monitory komputerowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 3 jest dostawa monitorów komputerowych do Sądu Najwyższego. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera formularz produktowy, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część Nr 3 – Monitory komputerowe
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme