See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 10 szt. pojazdów do ewakuacji z terenów trudno dostępnych
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania: 1. Zadanie A – Dostawa 3 szt. pojazdów do ewakuacji ludności z terenów trudnodostępnych typu SLOp 4x4 wraz z przyczepą do transportu pojazdów inżynieryjnych. 2. Zadanie B – Dostawa 6 szt. pojazdów do ewakuacji ludności z terenów trudnodostępnych typu SLOp 4x4. 3. Zadanie C – Dostawa 1 szt. pojazdu do ewakuacji ludności z terenów trudnodostępnych typu SLOp 4x4 z możliwością przekształcenia w stanowisko zarzadzania kryzysowego.
Vorherige Bekanntmachung: 582628-2025
Interne Kennung: WZP.2370.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 3 szt. pojazdów do ewakuacji ludności z terenów trudnodostępnych typu SLOp 4x4 wraz z przyczepą do transportu pojazdów inżynieryjnych.
Beschreibung: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Rok produkcji min. 2024 pojazd fabrycznie nowy. Skrzynia biegów: automatyczna. Napęd 4x4, możliwość min. blokady mechanizmu różnicowego. Pojazd minimum 5 osobowy. Kolorystyka i oznaczenia pojazdu: czerwony (RAL 3000 lub zbliżony), biały lub srebrny, powłoka lakiernicza fabryczna, (dopuszczalna okleina z tworzyw sztucznych odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV).
Interne Kennung: WZP.2370.37.2025 - zadanie A
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 6 szt. pojazdów do ewakuacji ludności z terenów trudnodostępnych typu SLOp 4x4
Beschreibung: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 502). Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych Kolor nadwozia czerwony (RAL 3000 lub zbliżony) lub biały powłoka lakiernicza fabryczna. Skrzynia biegów automatyczna. Samochód wyposażony w napęd obu osi (4x4). Hamulce tarczowe z przodu i tył pojazdu.
Interne Kennung: WZP.2370.37.2025 - zadanie B
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 1 szt. pojazdu do ewakuacji ludności z terenów trudnodostępnych typu SLOp 4x4 z możliwością przekształcenia w stanowisko zarzadzania kryzysowego.
Beschreibung: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 502). Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Rok produkcji min. 2024 pojazd fabrycznie nowy o nadwoziu typu BUS. Kolorystyka i oznaczenia pojazdu czerwony (RAL 3000 lub zbliżony), biały lub srebrny, powłoka lakiernicza fabryczna, (dopuszczalna okleina z tworzyw sztucznych odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV). Skrzynia biegów: manualna lub automatyczna. Napęd: 4x4. Pojazd 7 miejscowy (rejestracja na 7 miejsc).
Interne Kennung: WZP.2370.37.2025 - zadanie C