2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak Gemeente Landsmeer
Beschreibung: Schoonmaakdiensten in het gemeentehuis van Landsmeer en twee bijgebouwen. Is omschreven in een bijlage.
Interne Kennung: 20240400
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung