See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEZGOTÓWKOWE TANKOWANIE POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest bezgotówkowe tankowanie oleju napędowego do pojazdów służbowych SP ZOZ WSPR w Białymstoku obsługujących Zakłady Pomocy Doraźnej (ZPD), Punkty Stacjonowania, jak również znajdujących się w podróżach służbowych na terenie całego kraju oraz tankowania w/w paliwa na terenie miasta Białystok, gdy nieczynna jest Stacja Paliw SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22, szczegółowo wyspecyfikowane w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Paliwo musi odpowiadać aktualnie obowiązującym wymaganiom jakościowym zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz.U.2024.1209 t.j. z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018) oraz aktualnej Polskiej Normy PN-EN 590 lub równoważnej, musi być zdatny do użytku zarówno w warunkach letnich jak i zimowych. W tym w celu Wykonawca w okresie zimowym, tj. w okresie od 16 listopada do końca lutego, będzie dysponował olejem napędowym dostosowanym do pory roku, spełniającym wymagania w/w rozporządzenia. Pozostałe informacje zostały zawarte w treści SWZ. Pozycja w planie postępowań na 2025 r. wer. 9: 2.2.8.
Vorherige Bekanntmachung: 729326-2025
Interne Kennung: EOP.332.29.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Bielsku Podlaskim
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Bielsku Podlaskim usytuowanie - teren miasta Bielsk Podlaski (odległość od siedziby ZPD przy ul. Rejonowej 11, 17-100 Bielsk Podlaski - max. 5 km). sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 7.000 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Dąbrowie Białostockiej
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Dąbrowie Białostockiej. Usytuowanie - teren miasta Dąbrowa Białostocka (odległość od siedziby Podstacji przy, ul. Skłodowskiej 15, 16-200 Dąbrowa Bst. - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 7.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 5.500 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Hajnówce
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Hajnówce. Usytuowanie - teren miasta Hajnówka (odległość od ZPD w Hajnówce przy ul. Doc. Adama Dowgirda 5, 17-200 Hajnówka – max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 12.500 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Białymstoku + cała Polska
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Białymstoku + cała Polska. Usytuowanie - teren miasta Białegostoku + cała Polska (min. 50 stacji na terenie całego kraju w tym co najmniej 1 stacja paliw lokalizowana na terenie m. Białystok). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 4.000 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.24- Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Łapach
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Łapach. Usytuowanie - teren miasta Łapy (odległość od siedziby Podstacji przy ul. J. Korczaka 23A, 18-100 Łapy – max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 4.500 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Mońkach
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Mońkach. • usytuowanie - teren miasta Mońki (odległość od siedziby ZPD przy ul. Wojska Polskiego 56, 19-100 Mońki -max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 1.500 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Siemiatyczach
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Siemiatyczach. Usytuowanie - teren miasta Siemiatycze (odległość od siedziby ZPD przy ul. Szpitalnej 8, 17-300 Siemiatycze - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 11.000 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Sokółce
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Sokółce. Usytuowanie - teren miasta Sokółka (odległość od siedziby ZPD przy ul. Pocztowej 1, 16-100 Sokółka - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min- od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 9.000 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Drohiczynie
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Drohiczynie. Usytuowanie - teren miasta Drohiczyn (odległość od siedziby Podstacji przy ul. Warszawskiej 12, 17-312 Drohiczyn - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 7.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 2.500 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Suchowoli
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Sokółce. Usytuowanie - teren m. Suchowola (odległość od siedziby Podstacji przy ul. Goniądzkiej 19, 16-150 Suchowola - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 6.000 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25 - Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Bezgotówkowe tankowanie pojazdów w Brańsku
Beschreibung: Tankowanie ON do pojazdów w Brańsku. Usytuowanie - teren miasta Brańsk (odległość od siedziby Podstacji przy ul. Jana Pawła II 10, 17-120 Brańsk - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 19.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 3.500 litrów.
Interne Kennung: EOP.332.29.25- Część 11