668144-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Ausrüstung für Herzstimulation – EA pacemakers en icd's tbv Hartcentrum UMCG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA pacemakers en icd's tbv Hartcentrum UMCG
Beschreibung: Dit betreft een Europese openbare aanbesteding van het Universitair Medisch Centrum Groningen voor de aanschaf van pacemakers en ICD's niet
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33182210 Herzschrittmacher
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Pacemakers en ICD's
Beschreibung: Dit betreft een Europese openbare aanbesteding van het Universitair Medisch Centrum Groningen voor de aanschaf van pacemakers en ICD's
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsdocumenten
668144-2026 - Competition
Netherlands – Cardiac stimulation devices – EA pacemakers en icd's tbv Hartcentrum UMCG
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182200 Cardiac stimulation devices
Additional classification (cpv): 33182100 Defibrillator, 33182210 Pacemaker
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Pacemakers en ICD's
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie Aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182200 Apparatuur voor hartstimulatie
Aanvullende classificatie (cpv): 33182100 Defibrillator, 33182210 Pacemakers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Pacemakers en ICD's
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsdocumenten