668157-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych, z napędem 4x4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej - na podstawie art. 138 ust.4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych, z napędem 4x4.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.
668157-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Brak opcji i wznowień.