2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Politechniki Bydgoskiej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2022 r., poz. 1385 ze zm.)
Interne Kennung: RZP.243.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Politechniki Bydgoskiej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r