2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace energetických úspor metodou EPC na objektech Libereckého kraje
Beschreibung: V rámci zakázky bude poskytovatelem služeb vypracován návrh energeticky úsporných opatření. Realizace energeticky úsporných opatření ve smyslu této zakázky zahrnuje tyto úkony: • zpracování projektové dokumentace a zajištění dalších činností pro zajištění stavebních povolení na realizaci úsporných opatření, budou-li dle nabídky účastníka s ohledem na navrhovaná opatření nezbytná a nebyly-li podklady poskytnuty zadavatelem, • veškerá inženýrská činnost, zejména vyřízení náležitostí spojených se získáním stavebního povolení, • zpracování prováděcí projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření, • dodávka a montáž navržených úsporných opatření „na klíč“, • energetický management (služby zahrnující trvalé sledování a vyhodnocování dosahovaných úspor energie) po dobu trvání smluvního vztahu, včetně kontroly instalovaného zařízení.
Interne Kennung: EPC01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45232141 Heizanlage, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
668186-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services - Works - Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EPC01
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works, Supplies
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
Additional classification (cpv): 42160000 Boiler installations, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 09331200 Solar photovoltaic modules, 45300000 Building installation work, 45232141 Heating works, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
5. Lot
Lot: LOT-0002
Additional nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works