2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie gminnych przewozów pasażerskich w ramach publicznego transportu zbiorowego, wykonywanych na linii 790, 791, 792, 795, 796, 797, 798 i 799 według ściśle określonych czasowych rozkładów jazdy na dni robocze, soboty oraz niedziele, pojazdami przystosowanymi do przewozu osób.
Beschreibung: Niniejsze postępowanie dot. świadczenia gminnych przewozów pasażerskich w ramach publicznego transportu zbiorowego, wykonywanych na terenie Gminy Dopiewo na linii 790, 791, 792, 795, 796, 797, 798 i 799 według ściśle określonych czasowych rozkładów jazdy na dni robocze, soboty oraz niedziele, pojazdami przystosowanymi do przewozu osób. Opis przedmiotu zamówienia wg kodu CPV: 60.11.20.00-6 usługi w zakresie publicznego transportu drogowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1.1. Formularz ofertowy – zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ, w przypadku gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu ofertowym. 1.2. Zobowiązanie innego podmiotu, o którym mowa w Rozdziale XI ust. 3 SWZ (jeżeli dotyczy) – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 11 do SWZ. 1.3. Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ – dotyczy przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 1.4. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy pzp – załącznik nr 4.1. do SWZ. 1.5. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy pzp – załącznik nr 4.2. do SWZ. 1.6. Pełnomocnictwa upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 1.7. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (także spółki cywilne). 1.8. Oryginał gwarancji lub poręczenia, jeżeli wadium jest wnoszone w innej formie niż pieniądz. 1.9. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru lub wskazania danych umożliwiających Zamawiającemu dostęp do tych dokumentów. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w niniejszym puncie, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.”
Vorherige Bekanntmachung: 664108-2024
Interne Kennung: ROA.271.30.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Niniejsze postępowanie dot. świadczenia gminnych przewozów pasażerskich w ramach publicznego transportu zbiorowego, wykonywanych na terenie Gminy Dopiewo na linii 790, 791, 792, 795, 796, 797, 798 i 799 według ściśle określonych czasowych rozkładów jazdy na dni robocze, soboty oraz niedziele, pojazdami przystosowanymi do przewozu osób. Opis przedmiotu zamówienia wg kodu CPV: 60.11.20.00-6 usługi w zakresie publicznego transportu drogowego. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o jakim stanowi art. 132 PZP, zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „odwróconej kolejności oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w rozdziale X ust. 4 lit g) b) Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w rozdziale X ust. 5 lit a lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą lub jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Postanowienia dotyczące daty wystawienia dokumentów stosuje się odpowiednio. Zamawiający przeprowadza postępowanie samodzielnie. Wykonawca będzie związany ofertą do dnia 01.03.2025 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się w dniu, w którym upływa terminu składania ofert.