668237-2025 - Wettbewerb
Polen – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), w procesie odzysku R3 lub R10
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), w procesie odzysku R3 lub R10
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1) przyjęcie odpadów o kodzie 19 05 03 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o. o. z lokalizacji Biokompostownia, ul. Meteorytowa 3, 61-680 Poznań, 2) transport odpadów o kodzie 19 05 03 z miejsca wskazanego w pkt 1) do zapewnionego przez wykonawcę i wskazanego w umowie miejsca finalnego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku (R3 lub R10), 3) zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 19 05 03 w miejscu finalnego zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez wykonawcę i wskazanym w umowie, wraz z zapewnieniem rozładunku, 4) zagospodarowanie poprzez odzysk (R3 lub R10) przyjętych przez wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 05 03, 5) realizacja wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu finalnego zagospodarowania poprzez odzysk w procesie R3 lub R10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Interne KennungZZO.341.39.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §10 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.