2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel Analist - cluster W&I
Beschreibung: Als financieel analist bij Rotterdam Inclusief breng je GAP in beeld tussen het voeren van een gemeentelijke financiële administratie en wat er aan financiële inzichten nodig is om een bedrijf te runnen. Je gaat daarmee ook aan de slag. Je vertaalt financiële data naar inzichten die direct richting geven aan keuzes en resultaten. Zo zorg je voor grip op cijfers, processen en toekomstbestendige sturing.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000