2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa bankowa budżetu Powiatu Chełmskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa budżetu Powiatu Chełmskiego. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) otwarcie, prowadzenie i zamykanie rachunków bieżących i pomocniczych w walucie krajowej oraz rachunków pomocniczych w walutach obcych dla Powiatu Chełmskiego (w tym Starostwa Powiatowego w Chełmie) i jego jednostek organizacyjnych, 2) dokonywanie operacji bankowych krajowych i zagranicznych (realizację poleceń przelewu, wpłat i wypłat gotówkowych), 3) zapewnienie terminala POS oraz usługi związanej z obsługą i rozliczaniem transakcji opłacanych za pomocą terminala, 4) wydawanie i obsługa kart płatniczych, 5) zapewnienie systemu bankowości elektronicznej do obsługi rachunków bankowych.
Vorherige Bekanntmachung: 430603-2023
Interne Kennung: OG.272.1.48.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa budżetu Powiatu Chełmskiego. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) otwarcie, prowadzenie i zamykanie rachunków bieżących i pomocniczych w walucie krajowej oraz rachunków pomocniczych w walutach obcych dla Powiatu Chełmskiego (w tym Starostwa Powiatowego w Chełmie) i jego jednostek organizacyjnych, 2) dokonywanie operacji bankowych krajowych i zagranicznych (realizację poleceń przelewu, wpłat i wypłat gotówkowych), 3) zapewnienie terminala POS oraz usługi związanej z obsługą i rozliczaniem transakcji opłacanych za pomocą terminala, 4) wydawanie i obsługa kart płatniczych, 5) zapewnienie systemu bankowości elektronicznej do obsługi rachunków bankowych. 3. Wykaz jednostek organizacyjnych Powiatu Chełmskiego na dzień ogłoszenia przedmiotowego postępowania: 1) Starostwo Powiatowe w Chełmie, 22-100 Chełm, pl. Niepodległości 1, 2) Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, 22-100 Chełm, pl. Niepodległości 1, 3) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie, 22-100 Chełm, pl. Niepodległości 1, 4) Zespół Szkół w Siedliszczu, 22-130 Siedliszcze, ul. Szkolna 64, 5) Liceum Ogólnokształcące w Dubience, 22-145 Dubienka, ul. 3 Maja 4, 6) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku, 22-175 Dorohusk, ul. Graniczna 1, 7) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rejowcu Fabrycznym, 22-170 Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 24b, 8) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pławanicach, 22-113 Kamień, Pławanice 75, 9) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wierzbicy, 22-150 Wierzbica, Osiedle Wierzbica, ul. Pogodna 8, 10) Dom Pomocy Społecznej w Nowinach, 22-105 Okszów, Nowiny 101, 11) Dom Pomocy Społecznej w Rejowcu, 22-360 Rejowiec, ul. Przemysłowa 4, 12) Dom Dziecka w Siedliszczu, 22-130 Siedliszcze, ul. Szkolna 66. 4. Przedmiot zamówienia na dzień ogłoszenia przedmiotowego postępowania obejmuje 120 rachunków bankowych w walucie krajowej i jeden w EUR. 5. Zestawienie operacji bankowych dokonywanych w 2022 r. na rachunkach bankowych powiatu i jego jednostek organizacyjnych (dane przybliżone): 1) liczba i wartość wpłat gotówkowych własnych na rachunki bankowe – 180 szt./3 200 000 zł, 2) średnia liczba wpłat gotówkowych własnych w miesiącu – 15 szt., 3) liczba i wartość wypłat gotówkowych z rachunków bankowych – 137 szt./ 440 000 zł, 4) średnia liczba wypłat gotówkowych w miesiącu – 11 szt., 5) wartość średniodziennego salda środków na rachunkach bankowych – 37 000 000 zł, 6) liczba dokonanych przelewów: - w ramach własnych rachunków – 3 330 szt., - na rachunki w innych bankach – 49 300 szt., 7) liczba wydanych kart płatniczych – 2 szt., 8) liczba rachunków bankowych, na które są przekazywane wpłaty za pomocą terminala płatniczego – 2 szt., 9) średnia liczba transakcji w miesiącu wykonywanych za pomocą terminala płatniczego - 5 586 szt., 10) średnia wysokość wpłat w miesiącu w terminalu płatniczym – 48 600 zł, 11) średnia dzienna wysokość wpłaty w terminalu płatniczym – 2 300 zł. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem usług, które mają być wykonane w ramach obsługi bankowej zawiera rozdział V, pkt 6 SWZ.