2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punt Speciaal onderwijsgroep - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van 6 scholen inclusief bestuursbureau, verdeeld over 2 percelen. Vanwege de aflopende Overeenkomsten, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever per perceel één Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 april 2027 een Overeenkomst aan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van De Cambier, locatie Tiel, voorbehouden aan sociale werkvoorziening. Vanwege de aflopende Overeenkomsten, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever per perceel één Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 april 2027 een Overeenkomst aan.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van 5 scholen inclusief bestuursbureau in de regio Nijmegen. Vanwege de aflopende Overeenkomsten, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever per perceel één Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 april 2027 een Overeenkomst aan.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Openbaar
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2