668361-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie w podziale na zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie w podziale na zadania
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie 1: a) GDDKiA Oddział w Olsztynie, Al. Warszawska 89, 10-083 Olsztyn, b) GDDKiA Oddział w Olsztynie, Laboratorium Drogowe, ul. Sokola 4 b, 11-041 Olsztyn, c)utrzymanie terenów zielonych punktów a), b). Zadanie 2: a) GDDKiA Rejon w Elblągu, ul. Grunwaldzka 114, 82-300 Elbląg, b) GDDKiA Rejon w Elblągu, Obwód Drogowy w Pasłęku, ul. Westerplatte 45, 14-400 Pasłęk, c) GDDKiA Rejon w Elblągu, Obwód Drogowy w Wierznie Wielkim, Wierzno Wielkie 5A, 14-530 Frombork d) utrzymanie terenów zielonych punktów a), b), c). Zadanie 3: a) GDDKiA Rejon w Ełku, ul. Kolonia 1, 19-300 Ełk, b) GDDKiA Rejon Ełk, Obwód Utrzymania Dróg, Ul. Kościuszki 41, 19-321 Nowa Wieś Ełcka c) GDDKiA Rejon w Ełku, Obwód Drogowy w Sedrankach, Sedranki 4 c, 19-400 Sedranki, d) utrzymanie terenów zielonych punktu a), b), c). Zadanie 4: a) GDDKiA Rejon w Giżycku, ul. Węgorzewska 4, 11-500 Giżycko, b) GDDKiA Rejon w Giżycku, Obwód Drogowy w Orzyszu, 12-250 Orzysz, c) GDDKiA Rejon Giżycko, Obwód Utrzymania Dróg Mrągowo, ul. Leśna Droga 10B, 11-700 Mrągowo d) utrzymanie terenów zielonych punktu a), b), c). Zadanie 5: a) GDDKiA Rejon w Lidzbarku Warmińskim, ul. Olsztyńska 12, 11-100 Lidzbark Warmiński, b) GDDKiA Rejon w Lidzbarku Warmińskim, Obwód Drogowy w Biskupcu, ul. Przemysłowa 3, 11-300 Biskupiec, c) utrzymanie terenów zielonych punktu a) i b). Zadanie 6: a) GDDKiA Rejon w Olsztynie, ul. Sokola 4, 11-041 Olsztyn, b) GDDKiA Rejon w Olsztynie, Obwód Drogowy w Olsztynku, ul. Poranna 36, 11-015 Olsztynek, c) GDDKiA Rejon w Olsztynie, Obwód Drogowy w Tomaszkowie, ul. Wierzbowa 2, 11-034 Tomaszkowo, d) GDDKiA Rejon w Olsztynie Obwód Drogowy w Tatarach, Kanigowo 60, 13-100 Nidzica, e) utrzymanie terenów zielonych punktów a), b), c), d). Zadanie 7: a) GDDKiA Rejon w Ostródzie, ul. Paderewskiego 3, 14-100 Ostróda, b) GDDKiA Rejon w Ostródzie, Baza Materiałowa w Brzoziu Lubawskim 98D, 13-306 Kurzętnik, d) utrzymanie terenów zielonych punktów a), b). Zadanie 8: a) GDDKiA Rejon w Szczytnie, ul. Mrongowiusza 2, 12-100 Szczytno, b) utrzymanie terenów zielonych punktów a).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia. 4. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ.. 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 8. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 9. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 10. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 11. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu.  Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych". 12. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77314100 Anlegen von Rasen, 90620000 Schneeräumung, 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 1 GDDKiA Oddział w Olsztynie
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 1 GDDKiA Oddział w Olsztynie
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Informacje dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych Postanowieniach Umowy (Tom II SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 2 GDDKiA Rejon w Elblągu
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 2 GDDKiA Rejon w Elblągu
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 3 GDDKiA Rejon w Ełku
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 3 GDDKiA Rejon w Ełku
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 4 GDDKiA Rejon w Giżycku
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 4 GDDKiA Rejon w Giżycku
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 5 GDDKiA Rejon w Lidzbarku Warmińskim
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 5 GDDKiA Rejon w Lidzbarku Warmińskim
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 6 GDDKiA Rejon w Olsztynie
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 6 GDDKiA Rejon w Olsztynie
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 7 GDDKiA Rejon w Ostródzie
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 7 GDDKiA Rejon w Ostródzie
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 8 GDDKiA Rejon w Szczytnie
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości budynków oraz posesji należących do GDDKiA Oddział w Olsztynie. Usługa będzie realizowana w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 8 GDDKiA Rejon w Szczytnie
Interne Kennung: OOL.D-3.2421.44.2026 Zadanie nr 8