2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenie medycznego w ramach Projektu grantowego „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP.2347.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi elektroniczny - 4 szt.
Beschreibung: Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi elektroniczny - 4 szt. - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Aparat do szybkiej diagnostyki - różne testy w tym CRP - 1 szt.
Beschreibung: Aparat do szybkiej diagnostyki - różne testy w tym CRP - 1 szt. - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Elektroniczna tablica do badania ostrości wzroku – 1 szt.
Beschreibung: Elektroniczna tablica do badania ostrości wzroku – 1 szt. - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Fantom do nauki samobadania piersi – 1 szt.
Beschreibung: Fantom do nauki samobadania piersi – 1 szt. - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ