2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Radomsko w 2025 r.
Beschreibung: W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować każdą ilość odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywane jedynie przez część roku, znajdujące się na terenie Gminy Radomsko. Wymaga się również odbierania odpadów, które zostały umieszczone obok pojemników w workach, gdy się nie zmieściły w pojemnikach oraz opróżniania dodatkowych pojemników prywatnych. Nieodpłatne wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkań-cy oraz domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (przez część roku) w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane) oraz worki na odpady. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony w rozdziale III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 694555-2024
Interne Kennung: KZP.271.58.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegóły procedury oprócz dyrektywy określono w SWZ w rozdziałach: V, VI, VIa, VII, VIII, IX, XI,
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia, który w szczególności obejmuje: 1) W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować każdą ilość odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywane jedynie przez część roku, znajdujące się na terenie Gminy Radomsko. Wymaga się również odbierania odpadów, które zostały umieszczone obok pojemników w workach, gdy się nie zmieściły w pojemnikach oraz opróżniania dodatkowych pojemników prywatnych. 2) Nieodpłatne wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (przez część roku) w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane) oraz worki na odpady. 3) W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować następujące rodzaje odpadów: a) z zamieszkałych posesji odpady o których mowa w tabeli w pkt 2.6 w SWZ, b) z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) do którego będą dostarczane przez mieszkańców, pozostałe odpady komunalne c) zorganizowanie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), d) zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego i opon, e) Obowiązek zapewnienia pojemników na czas realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia posiadaczom nieruchomości zamieszkałych stale oraz okresowo (domki letniskowe), pojemników na odpady zmieszane, f) Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia i przekazania Zamawiającemu dokumentacji związanej z przedmiotem zamówienia, g) Zamawiający wymaga aby Wykonawca zorganizował po 2 akcje promocyjne w każdej placówce oświatowej na terenie Gminy Radomsko. Na terenie Gminy Radomsko znajduje się 5 Publicznych szkół Podstawowych w terminie do 15 grudnia 2025 r., h) inne obowiązki określone w rozdziale III SWZ.