See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu specjalistycznego na wyposażenie Centrum Integracji Społecznej w Iłży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup sprzętu specjalistycznego na wyposażenie Centrum Integracji Społecznej w Iłży”: CZĘŚĆ 1 – Zakup koparko-ładowarki wraz z zestawem niezbędnych urządzeń towarzyszących. CZĘŚĆ 2 – Zakup urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych oraz prac remontowych. CZĘŚĆ 3 – Zakup zestawu komunalnego: ciągnik komunalny wraz z niezbędnym osprzętem. CZĘŚĆ 4 – Zakup samochodu dostawczego towarowo -osobowego. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i sposób ich realizacji oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załącznikach Nr 2A, 2B, 2C, 2D do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia – Specyfikacji fabrycznie nowego sprzętu, zgodnie z załącznikiem Nr 9A, 9B, 9C, 9D do SWZ. Wybranie opcji „NIE” lub/i niekompletnie wypełniona kolumna „Deklaracja Wykonawcy” może spowodować wezwanie Wykonawcy do wyjaśnień lub odrzucenia oferty Wykonawcy. Zamawiający dołożył należytej staranności, aby przedmiot zamówienia nie został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Jeżeli, pomimo tego, okaże się, że w jakimkolwiek miejscu SWZ oraz załącznikach do nie występują takie wskazania, nie należy ich traktować jako wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia, a należy je rozpatrywać wyłącznie w kategoriach wskazań o charakterze informacyjnym (niewiążących dla Wykonawców) i takie przypadki wskazania nazw własnych z jednoczesną informacją, że dane urządzenie jest tylko przykładowe. Ponadto wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający odniósł się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: 1) Odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ. 2) Być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. 3) Posiadać komplet dokumentacji techniczno- eksploatacyjnej.
Vorherige Bekanntmachung: 434545-2025
Interne Kennung: IGP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43300000 Baugerät, 43315000 Verdichtungsgeräte, 43812000 Sägevorrichtungen, 43830000 Elektrowerkzeuge, 16700000 Traktoren, 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke, 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen, 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 – Zakup koparko-ładowarki wraz z zestawem niezbędnych urządzeń towarzyszących
Beschreibung: Zakup koparko-ładowarki wraz z zestawem niezbędnych urządzeń towarzyszących. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i sposób ich realizacji oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załączniku Nr 2A do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, Załącznik 6A do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43300000 Baugerät, 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 – Zakup urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych oraz prac remontowych
Beschreibung: Zakup urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych oraz prac remontowych. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i sposób ich realizacji oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załączniku Nr 2B do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, Załącznik 6B do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Haupteinstufung (cpv): 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43315000 Verdichtungsgeräte, 43812000 Sägevorrichtungen, 43300000 Baugerät
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 3 – Zakup zestawu komunalnego: ciągnik komunalny wraz z niezbędnym osprzętem
Beschreibung: Zakup zestawu komunalnego: ciągnik komunalny wraz z niezbędnym osprzętem Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i sposób ich realizacji oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załączniku Nr 2C do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, Załącznik 6C do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke, 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 4 – Zakup samochodu dostawczego towarowo -osobowego
Beschreibung: Zakup samochodu dostawczego towarowo -osobowego Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i sposób ich realizacji oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załączniku Nr 2D do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, Załącznik 6D do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport