668423-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych (jednorazowego użytku) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazowego użytku) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazowego użytku) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: pojemniki na odpady medyczne
Beschreibung: pojemniki na odpady medyczne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: system do odsysania
Beschreibung: system do odsysania- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: bielizna jednorazowego użytku 1
Beschreibung: bielizna jednorazowego użytku 1- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: bielizna jednorazowego użytku 2
Beschreibung: bielizna jednorazowego użytku 2- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: gąbki jednorazowe do mycia ciała
Beschreibung: gąbki jednorazowe do mycia ciała - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: igły do akupunktury
Beschreibung: igły do akupunktury- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: prześcieradła, koce, podkłady samoprzylepne, narzędzia jednorazowe
Beschreibung: prześcieradła, koce, podkłady samoprzylepne, narzędzia jednorazowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: akcesoria operacyjne
Beschreibung: akcesoria operacyjne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: maski chirurgiczne
Beschreibung: maski chirurgiczne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: czepek operacyjny
Beschreibung: czepek operacyjny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: pojemnik do zbiórki moczu
Beschreibung: pojemnik do zbiórki moczu- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: zamknięty system dostępu naczyniowego i kaniula "bezpieczna"
Beschreibung: zamknięty system dostępu naczyniowego i kaniula "bezpieczna"- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: akcesoria do aparatury medycznej
Beschreibung: akcesoria do aparatury medycznej- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: fartuch chirurgiczny jednorazowy pełnobarierowy
Beschreibung: fartuch chirurgiczny jednorazowy pełnobarierowy- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: kaniula do podawania płynów
Beschreibung: kaniula do podawania płynów- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: rękawiczki diagnostyczne z przedłużonym mankietem
Beschreibung: rękawiczki diagnostyczne z przedłużonym mankietem- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: rękawice chirurgiczne: półsyntetyczne, lateksowo-nitrylowe i bezlateksowe
Beschreibung: rękawice chirurgiczne: półsyntetyczne, lateksowo-nitrylowe i bezlateksowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: rękawice chirurgiczne lateksowe
Beschreibung: rękawice chirurgiczne lateksowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: testy ureazowe
Beschreibung: testy ureazowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0021
Titel: paski do glukometru i jednorazowy nakłuwacz
Beschreibung: paski do glukometru i jednorazowy nakłuwacz- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: zestaw do autotransfuzji krwi
Beschreibung: zestaw do autotransfuzji krwi- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: wkłady do master stellant ct
Beschreibung: wkłady do master stellant ct- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0024
Titel: zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
Beschreibung: zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: akcesoria do tracheostomii
Beschreibung: akcesoria do tracheostomii- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0026
Titel: dreny
Beschreibung: dreny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0027
Titel: rękawice diagnostyczne lateksowe
Beschreibung: rękawice diagnostyczne lateksowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: woda sterylna do przepływomierza
Beschreibung: woda sterylna do przepływomierza- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0029
Titel: mata podłogowa
Beschreibung: mata podłogowa- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0030
Titel: opatrunki specjalistyczne D
Beschreibung: opatrunki specjalistyczne D- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0031
Titel: koreczek dezynfekcyjny
Beschreibung: koreczek dezynfekcyjny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0032
Titel: sprzęt do anestezjologii A
Beschreibung: sprzęt do anestezjologii A- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0033
Titel: środki ochrony indywidualnej
Beschreibung: środki ochrony indywidualnej- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0034
Titel: przewody tlenowe, łączniki
Beschreibung: przewody tlenowe, łączniki- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0035
Titel: pojemniki do badań histopatologicznych
Beschreibung: pojemniki do badań histopatologicznych- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0036
Titel: akcesoria zużywalne do kardiomonitorów CARESCAPE Canvas 1000
Beschreibung: akcesoria zużywalne do kardiomonitorów CARESCAPE Canvas 1000- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ